משלוח אקספרס בקנייה מעל 250 ש"ח -

Official-Logo-Riviera-F-w

1-700-55-22-44

איך לטפל בשיער דליל?

טיפול בשיער דליל הוא הכרחי וחשוב לביצוע בהקדם האפשרי על מנת למנוע החמרת המצב. הדלילות בשיער נוצרת כתוצאה מנשירה מוגברת של שיער. כל הסיבות ודרכי הטיפול להתמודד עם הבעיה.
הסיבות לנשירת שיער

סיבות שונות לנשירת שיער

אנשים החווים בעיות של נשירת שיער, משירים כמות גדולה יותר של שערות מדי יום. בהתאם לגורם לנשירה המוגברת, שערות אלה עשויות גם שלא לצמוח מחדש עד קבלת טיפול, או לצמוח במינון נמוך יותר מהנשירה. דבר זה עשוי ליצור מראה שיער דליל. נשירת השיער המוגברת עלולה להיגרם מסיבות גנטיות, מחלות עור, בעיות הורמונליות וכדומה. הטיפול בכל אחד מן המקרים צריך להיות מותאם לגורם הרלוונטי.

טיפול ותחזוק שיער דליל

טיפול בשיער דליל ברמה האישית

טיפול בשיער דליל הוא בעיקרו טיפול שצריך האדם הסובל מהמצב לבצע בינו ובין עצמו. בנוסף לכך, חשוב לעבור אבחון מקצועי על מנת לאבחן את הגורם לנשירה המוגברת.
בהתאם, ניתן להעניק את הפתרון המתאים. ככלל, במצב של שיער דליל ישנם מספר הרגלים שאתם רוצים לסגל לעצמכם:

  • חפיפת השיער עם מוצרים המיועדים לבעלי דליל. חשוב שהמוצר יכיל כמות פחותה של חומרים כימיים שעלולים לגרום נזק לשיער.
  • המנעות מסירוק אגרסיבי של השיער. הברשת השיער צריכה להיות בצורה עדינה והדרגתית באמצעות מברשת המיועדת לשיער שהוא דליל ודק.
  • המנעות משימוש במייבש שיער ומתכשירים אחרים המיועדים לאסתטיקה של השיער.
  • כדי לשמור על האסתטיקה של השיער עד כמה שניתן, כדאי לעבור לתספורת קצוצה המאפשרת הסוואה מקסימלית של המצב. זאת לעומת שיער אסוף שחושף קרחות קטנות החושפות את עור הקרקפת.
  • את חפיפת השיער כדאי שלא לבצע לפני השינה. הסיבה היא כי במהלך השינה השיער נצמד אל הראש ומאבד מהנפח שלו – מה שמקשה על הסוואת הקרקפת.
אבחון בעית נשירת שיער

אבחון הגורם לנשירת השיער המוגברת

במישור הרפואי, יש לעבור אבחון מקצועי למציאת הגורם לשיער הדליל. גורם זה יכול להיות מחלת עור כמו פטריה, פסוריאזיס, סבוריאה וכדומה. כל אחת מאלה עלולה לגרום לנשירת שיער והפיכת שיער הראש למדולל יותר. במקרים אלה, אך ורק טיפול במחלת העור יאפשר צמיחה מחודשת של השיער וחזרתו לנפח הטבעי שלו. לפני שאתם פונים לערוץ הטיפולי שנראה לכם, כדאי שתגיעו לרופא מומחה שיבחן את המקרה ויאבחן את הסיבה לשיער הדליל. שם הכל מתחיל, ושם גם נקבע אופן הטיפול המיטבי.

שיער דליל הפתרון ריביירה

טיפול ברמה האסתטית

במידה ומדובר בבעיה גנטית, כיום לא קיים טיפול בשיער דליל רפואי שיכול לספק מענה מתאים. ניתן לפנות לערוץ של טיפולים אסתטיים ובהם התאמת פאה, השתלת שיער, הדמייה או ספריי ריביירה. אפשרויות אלו בהחלט יכולים להיות המתאימים ביותר עבור אנשים שונים הסובלים מהבעיה של שיער דליל.

אבחון בעיה רפואית לטיפול בשיער דליל

טיפול ברמה הרפואית

ניתן למצוא כיום תכשירים ייעודיים, שיעילותם הוכחה במידה מסוימת גם עבור מקרים של שיער דליל מסיבות גנטיות, ומיועדים להצמחה מחודשת של זקיקי שיער, גם אם במידה מאוד מוגבלת. יחד עם זאת, חשוב לזכור שתכשירים אלה הם תכשירים טיפוליים ולא מרפאים. על מנת להנות מהתוצאות שלהם, יהיה עליכם לעשות בהם שימוש קבוע ועקבי לאורך כל חייכם.

אוכל בריא לשיער בריא

תזונה, מתח נפשי ובעיות הורמונליות

ישנם מקרים מסויימים בהם נשירת השיער המוגברת, נגרמת כתוצאה מתגובה אלרגית לשינויים בטמפרטורה, למזונות מסויימים וכדומה. גם לחץ נפשי יכול להיות גורם לנשירת שיער, לכן חשוב להבין את גורם הנשירה. בין היתר, חשוב שלא לשלול את האפשרות שמדובר בגורם גנטי. אם הגורם אינו גנטי, יש לכם את האפשרות לטפל בו על ידי שינוי התזונה, כניסה למוד רגוע יותר בחייכם וקבלת טיפול רפואי מתאים.

מעבה שיער, ממלא שיער

ספריי ריביירה הוא דרך פשוטה וקלה לטיפול בבעית שיער דליל

ספריי ריביירה הינו פטנט ייחודי ועולמי,אשר פותח במעבדות המתקדמות באירופה. הספריי מורכב מחומרים אורגנים אשר מכילים סיבים בוני שיער. הסיבים מעבים וממלאים את השיערה עד לכדי רמה של פי 3 מעובי השיער המקורי. ספריי ריביירה מושלם בעבור תספורות לשיער דליל ודק. הספריי מעלים את הדלילות ומעניק עובי, ברק ומלאות לשיער.
לבירורים נוספים חייגו אלינו 1-700-55-22-44.

לפרטים נוספים על ספריי ריביירה >

שיתוף עם חברים בלחיצת כפתור

Picture of ריביירה שיער

ריביירה שיער

כל המאמרים »

התחברות

עכשיו אפשר להתחבר גם עם...

רוצה ₪30 הנחה?

מצטרפים לעדכונים שלנו
ומקבלים ₪30 הנחה לקנייה הראשונה

הרשמה מהירה והקופון אצלך במייל!

*הקופון תקף ללקוחות חדשים בלבד וניתן למימוש בקנייה הראשונה בלבד.