משלוח אקספרס בקנייה מעל 250 ש"ח -

Official-Logo-Riviera-F-w

1-700-55-22-44

תספורות לשיער דק ודליל

תספורת היא חלק חשוב ונכבד כחלק מהתמודדות עם שיער דליל ודק בקרב גברים ונשים. בשל הסיבה ששיער דק ודליל סובל מבעיה שהוא אינו עבה וצפוף, חשוב להתאים תספורת נכונה. תספורת לשיער דליל צריכה להתבצע באופן שקול ומחושב.
תספורת היא תספורת, ושיער הוא שיער, אבל שיער דק ודליל הוא לחלוטין לא שיער עבה וצפוף, ואם מלכתחילה אנחנו מסתפרים כדי לשמור על רמה מסויימת של אסתטיקה, חשוב שנערוך את התספורת בהתאמה לסוג השיער שלנו. תספורות לשיער דק ודליל צריכות לקחת בחשבון כי שיער דק ודליל הוא שיער שיש לו מספר משמעויות חשובות בכל הנושא של תחזוקת השיער והמראה שלו. מאחר ומדובר בשיער דק, עמידות השיער בפרוצדורות כמו פן, סלסול, החלקה וכדומה היא נמוכה הרבה יותר מאשר שיער רגיל או עבה. שערות הראש הן מאוד דקיקות ויכולות להישבר או להינזק בצורה משמעותית מפעולות המפעילות עליהן עומס.
שיער דליל הפתרון ריביירה

הכי טוב – תספורת קצוצה

שיער דליל הוא שיער שכושר הכיסוי שלו נפגע ועל כן, כל תספורת שנערוך בשיער כזה ושאינה לוקחת זאת בחשבון, תגרום לכך שגם אם התספורת עצמה היא יפה ומיוחדת, בפועל המראה ייפגע מאוד בגלל חשיפת הקרקפת והדגשת השטחים הריקים בה. כך למשל, אחד הכללים הברורים והידועים ביותר עבור תספורות לשיער דק ודליל הוא שתספורת כזאת צריכה להיות תספורת קצוצה. בתספורת קצוצה השערות "עומדות" על פי זווית הצמיחה שלהן ויוצרות מעין כיסוי "קיפוד" המאפשר כיסוי מיטבי של השטחים הריקים בקרקפת. לעומת זאת, שיער מפוזר הוא שיער שנשכב תחת משקלו, ונוטה להתקבץ בקבוצות החושפות את השטחים הריקים.

להימנע מאיסוף השיער ולצבוע בגוונים בהירים

שיער אסוף אף מגביר את הנטיה של השיער להתקבץ בקבוצות ויותר חשיפה גבוהה יותר של השטחים הריקים. על זה ניתן להוסיף את הנושא של צבע וגוונים, כשכלל האצבע אומר שאם אתם סובלים משיער דק ודליל, הצבעים המתאימים ביותר לשיער שלכם הם צבעים בהירים, היוצרים אפקט הסוואה עבור הקרקפת הבהירה. לכאורה מדובר במספר מועט של כללים, שהם אינם ייחודיים רק עבור תספורות לשיער דק ודליל, אלא מיושמים, גם אם לא מאותה הסיבה, בעוד עשרות סוגים של תספורות, אלא שבמקרה של שיער דק ודליל, אי הקפדה על כללים מועטים ופשוטים אלה, יכולה להוביל בדיוק לתוצאה ההפוכה מאשר אסתטיקה.

תספורות לשיער דליל ודק

בחירת ספר מקצועי קבוע, שממוקד בלקוח ולא בתספורת

מהסיבות האלה, לאנשים הסובלים משיער דק ודליל מומלץ לבצע את התספורות שלהם אצל ספר המכיר אותם, ומומלץ שיהיה זה גם ספר מאוד מקצועי. ספרים ומעצבי שיער אוהבים מאוד את היכולת שלהם להיות גמישים ויצירתיים, לעשות שימוש בטכניקות ובעיצובים שהם אוהבים ומתחברים אליהם, אך בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר בכל תספורת ובכל תהליך של עיצוב שיער, הוא הלקוח או הלקוחה, וכיצד התהליך משרת אותו או אותה. ספר מקצועי צריך לדעת את זה, ולדעת גם לוותר על הרצונות והשאיפות האישיים שלו כדי להעניק ללקוח את המוצר הטוב ביותר.

טיפול ותחזוק שיער דליל

תחזוקה יום יומית נכונה של שיער דק ודליל

אחרי שאמרנו את כל זה, תחזוקת השיער של שיער דק ודליל, אינה מסתיימת בתספורת וחשוב מאוד להתנהל נכון באופן יום יומי, על מנת למזער את ההשפעות של שיער כזה, ועל מנת להימנע מפגיעה יתרה בו. בהיבט זה אפשר לפרט מספר כללים שאתם רוצים ליישם לעצמכם כמו חפיפת השיער בבוקר מכיוון שחפיפתו לפני השינה גורמת להיצמדותו לראש במהלך השינה, ולאובדן הנפח שלו. כמו כן, חשוב לנצל את החפיפה על מנת לעסות את הקרקפת ולעודד את זרימת הדם בה, להסתרק בעדינות עם מסרק בעל מרווחים גדולים, להשתמש בשמפו מתאים לשיער דק ודליל, להמעיט מאוד בפעולות עיצוב מורכבות, ולייבש את השיער בפן בדרגת חום נמוכה בלבד.

מעבה שיער, ממלא שיער

ספריי ריביירה מושלם לתספורות לשיער דליל ודק

ספריי ריביירה הינו פטנט ייחודי ועולמי,אשר פותח במעבדות המתקדמות באירופה. הספריי מורכב מחומרים אורגנים אשר מכילים סיבים בוני שיער. הסיבים מעבים וממלאים את השיערה עד לכדי רמה של פי 3 מעובי השיער המקורי. ספריי ריביירה מושלם בעבור בעלי נשירת שיער בכך שהוא מעלים את הדלילות ומעניק עובי, ברק ומלאות לשיער. לבירורים נוספים חייגו אלינו 1-700-55-22-44.

שיתוף עם חברים בלחיצת כפתור

Picture of ריביירה שיער

ריביירה שיער

כל המאמרים »

התחברות

עכשיו אפשר להתחבר גם עם...

רוצה ₪30 הנחה?

מצטרפים לעדכונים שלנו
ומקבלים ₪30 הנחה לקנייה הראשונה

הרשמה מהירה והקופון אצלך במייל!

*הקופון תקף ללקוחות חדשים בלבד וניתן למימוש בקנייה הראשונה בלבד.