משלוח אקספרס בקנייה מעל 250 ש"ח -

Official-Logo-Riviera-F-w

1-700-55-22-44

בלוג שיער דליל

שיער דליל פתרון ריביירה

תופעה בה שיער הראש הופך לדליל בשל נשירה מוגברת של השיער הקיים. באופן כללי, אדם מנשיר בממוצע בדר”כ  כ-50 שיערות ביום. במקום שיערות אלו צומחות שיערות חדשות ובצורה זו השיער שומר על רמת צפיפות טבעית ובריאה. כאשר ישנו חוסר איזון, מתבצע תהליך של נסיגה והתדלדלות השיער הקיים עד לכדי הקרחה.

בלוג זה מכיל מאמרים נרחבים בנושא שיער דליל, כל הסיבות, הדרכים להתמודדות והפתרונות.

טיפול בשיער יבש ודליל
שיער דליל

טיפול בשיער יבש ודליל

במהלך השנים ישנה תופעה של התקרחות ונשירה אצל גברים ונשים. דרך הטיפול בשיער יבש ודליל עשוי להשפיע על כל אדם בצורה שונה בשל המצב בו נתון השיער – דלילות במידה רבה או לא. מומלץ מאוד לטפל באופן שוטף ולהעניק לו מראה מלא בעזרת מוצרים שונים.

שיער דליל ונושר
שיער דליל

איך לטפל בשיער דליל?

טיפול בשיער דליל הוא הכרחי וחשוב לביצוע בהקדם האפשרי על מנת למנוע החמרת המצב. הדלילות בשיער נוצרת כתוצאה מנשירה מוגברת של שיער. כל הסיבות ודרכי הטיפול להתמודד עם הבעיה.

תספורות לשיער דליל ודק
שיער דליל

תספורות לשיער דק ודליל

תספורת היא חלק חשוב ונכבד כחלק מהתמודדות עם שיער דליל ודק בקרב גברים ונשים. בשל הסיבה ששיער דק ודליל סובל מבעיה שהוא אינו עבה וצפוף, חשוב להתאים תספורת נכונה. תספורת לשיער דליל צריכה להתבצע באופן שקול ומחושב.

שמן זית בריא לשיער?
שיער דליל

טיפול בשיער דליל לגברים ונשים

התדלדלות שיער אצל גברים ונשים עשויה להיות תופעה גנטית או הורמונלית המתרחשת כשמינרלים וסיבים בורחים מהגוף. השפעות הסימפטומים הללו היא דלילות ונשירת שיער. ניתן למצוא טיפולים שונים בעבור שיער דליל במכונים שונים ומרפאות שמציעים שירותים אלה. כטיפול קוסמטי תומך במהלך התקופה הזו מומלץ להשתמש בספריי ריביירה.

שיער דליל הפתרון ריביירה
שיער דליל

שיער דליל לגברים – הפתרון בהישג יד

אנשים רבים סובלים מהידללות שיער. כתוצאה מכך, הדבר עלול לגרום לתחושה של חוסר ביטחון במה שקשור למראה בשל ההקרחה. כיום, ניתן לטשטש ו”להעלים” את בעיית הדלילות הקיימת באמצעות ספריי ריביירה. התוצאה מיידית והשיער הדליל יעלם עם השימוש בספריי ריביירה עד לחפיפה בשמפו.

התחברות

עכשיו אפשר להתחבר גם עם...