משלוח אקספרס בקנייה מעל 250 ש"ח -

Official-Logo-Riviera-F-w

1-700-55-22-44

הדמיית שיער ופיגמנטציה

הדמיית שיער (או בשמותיה השונים: מיקרופיגמנציה / איפור קרקפת / קעקוע שיער) הינה שיטה המדמה שיער על הקרקפת. שיטה באמצעותה מחדירים לאזור הדליל בשכבה העליונה בעור (שכבת האפידרמיס) פיגמנט הדומה לשיער המקורי. הפעולה מתבצעת באמצעות מחט השותלת למעשה זקיק שיער חסר.

מראה השיער המתקבל בתהליך של הדמיית שיער הינו של שיער קצוץ במיוחד, על גבול הזיפים. סוג של מקבצי נקודות צפופות על גבי הקרקפת.
בניגוד למחשבה מוטעית, הרווחת בקרב רבים, שיטה זו אינה מצמיחה שיער אלא רק מדמה אותו.

הדמית שיער התהליך והחסרונות

הדמיית שיער וקוץ בה

מצד אחד מדובר בפתרון צמוד ראש, בניגוד לפאה או הדבקת שיער (תוספות שיער), ומי שחפצה נפשו במראה קצוץ שיער יכול למצוא בכך פתרון הולם יחסית. לצד זאת, מדובר בפתרון לשיער דליל שאינו מתאים למעוניינים במראה שיער ארוך ומלא יותר. רעמת שיער למשל, לא תתקבל באמצעות טיפולי הדמייה. בעיה נוספת היא שמדובר בפתרון לא זול (עד אלפי שקלים לטיפול) וכן שמדובר בפתרון זמני בלבד, היות וההדמיה דועכת ונעלמת תוך שנתיים עד חמש שנים מביצוע הטיפול, מה שמצריך חזרה על אותו טיפול לא זול.

אופן ההתנהלות ותחזוקה של ההדמייה

בכל הקשור לחלקי השיער הטבעי – יש להסתפר קצוץ(ראה: סוגי תספורות לשיער דליל), בכדי למנוע הבדלי אורך בין השיער הקיים לזה המדומה. כמו כן, למטופלי הדמיית שיער מומלץ לעיתים לבצע מידי שנה חיזוק לפיגמנטים בקרקפת, לצורך שמירה על מראה אחיד. מה שאומר טיפולים יקרים נוספים. כמו כן, ישנה תופעה שבמידה ולא מתחזקים את ההדמיה באופן קבוע עשוי עור הקרקפת לשנות את הגוון ולקבל צבעים שאינם טבעיים, מה שפוגע משמעותית באסטיות ובטבעיות של השיער והקרקפת.

חסרונות השיטה​

לצד אותה הדמיה, קיים פתרון פשוט בהרבה לשיער דליל: ספריי ריביירה המורכב ממינרלים טבעיים. הספריי – פטנט אירופאי שאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי והאיחוד האירופי – מעבה את השיער הקיים ויוצר בדרך זו מראה צפוף ואחיד ללא כל מאמץ.

יתרונות ריביירה ספריי

יתרונות ספריי ריביירה

שיער דליל = ספריי ריביירה

היכן משיגים את ספריי ריביירה?

אצלנו בריביירה, המטפלת בבעיות שיער כבר למעלה מ-40 שנה, תוכלו לרכוש את הספריי המהפכני, המשמש כפתרון מושלם לשיער דליל.
מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ או טיפול, בכתובת: שד’ ירושלים 9 רמת גן,

לפנות אלינו בטלפון: 1-700-55-22-44 או במייל: info@rivierahair.com

שיתוף עם חברים בלחיצת כפתור

ריביירה שיער

ריביירה שיער

כל המאמרים »

התחברות

עכשיו אפשר להתחבר גם עם...

רוצה ₪30 הנחה?

מצטרפים לעדכונים שלנו
ומקבלים ₪30 הנחה לקנייה הראשונה

הרשמה מהירה והקופון אצלך במייל!

*הקופון תקף ללקוחות חדשים בלבד וניתן למימוש בקנייה הראשונה בלבד.