חדש!

מסכה משקמת שיער דליל

1-700-55-22-44
התחברות

על נשירת שיער

נשירת שיער עלולה להיגרם מלחצים, מתחים וחרדות. חשוב לדעת שכדאי להתיחס לאיזון הנפש מכיוון שלנפש יש גורם מכריע על קצב נשירת השיער.
ברגעי לחץ ועומס נפשי מלימודים, עבודה מרובה, מבחנים ומחשבות מרובות ללא שינה מאבד הגוף ויטמינים. בעיקר ויטמין B החשוב ביותר לשמירה על השיער. חשוב מאוד לצרוך מזון המכיל ויטמין B.
מה שחשוב מאוד בעבודתנו כבעלי מקצוע וכמומחים לבעיות שיער הוא לאבחן את הבעיה, למצוא את הפתרון הרצוי ולבנות תכנית טיפולים מתאימה לבעיה הקיימת.

אם במקביל לטיפול יצליח הרופא לפתור את הבעיות הפנימיות (כגון: לחצים, מתחים וחרדות) אזי הטיפול החיצוני ישתפר משמעותית ותהליך התחדשות השיער יזורז.
בדף זה ריכזנו עבורך מספר מאמרים בתחום:

הסיבות לנשירת שיער

נשירת שיער עלולה להיגרם מלחצים, מתחים וחרדות. חשוב לדעת שכדאי להתיחס לאיזון הנפש מכיוון שלנפש יש גורם מכריע על קצב נשירת השיער. ברגעי לחץ ועומס נפשי מלימודים, עבודה מרובה, מבחנים ומחשבות מרובות ללא שינה מאבד הגוף ויטמינים. בעיקר ויטמין B החשוב ביותר לשמירה על השיער. חשוב מאוד לצרוך מזון המכיל ויטמין B.

נשירת שיער לנשים לאחר לידה

נשירת שיער לנשים לאחר לידה יכולה להופיע מיד לאחר הלידה ואפילו כמה חודשים אחר כך.הנשירה מתאפיינת כתוצאה מהחלשות של סיב השיער, זהו דבר לגיטימי שקורה לאחר לידה לתקופה ממושכת. נשירת השיער מתרחשת כאשר הגוף נכנס לסטרס שלאחר הלידה וכתוצאה מכך הגוף מאבד מינירלים וסיבים. הגוף זקוק להם בעיקר לאחר לידה, לכן חשוב לאכול אוכל מזין ואף לצרוך ויטמינים.

מילוי שיער - צמיחת שיער

השיער הוא מעין המשך ונספח לעור ועקב כך, בגלל מבנהו הוא תלוי בנתונים גנטיים ובגורמים סביבתייים. גורמים כגון תורשתיות, גיל, מצב גופני ואקלים קובעים את צבעו, יציבותו וצמיחתו.. בתקופה שבין החודש העוברי השני עד לחמישי נוצרים כל הפטמות (פפילות). כלומר, התהוות השיער. מתאי העור (האפידרמוס) הבסיסיים המתחלקים בצורה שהזכרנו קודם לכן מתהווה זיז קרומי הגדל כלפי מטה לתוך עור הגלד (דרמיס). מתוכו מתפתח נרתיק השיער. שיערות העובר רכים כמשי ואינם מכילים פגימנטים. בין החודש ה-7 ל-8 של ההריון נוצרת התחלפות שיער בראש התינוק והשיער המופיע על ראשו נקרא שיער "וולוס" (Vellus) שהוא דק מאוד, רך ועדין ללא פיגמנטים.

טיפוח השיער

מאז ומתמיד מייחסים האנשים חשיבות רבה מאוד לשיער. שיער בריא ויפה מביע נקיון, הכרה עצמית ומעניק ביטחון בחיי היום יום, פגמים בולטים במבנה השיער עלולים להראות כבעיה רצינית. כשמדברים היום על טיפוח השיער, אין פירוש הדבר טיפול בשיער פעם בשנה בחומר כלשהו, אלא מדברים על לא חד פעמי בעזרת תכשירי שיער שנבנו במיוחד לטיפולי שיער. רק מומחה לשיער בעל ידע מתאים מסוגל להעריך נכון את בעיות השיער השונות ולציין כהלכה את אפשרויות הטיפול. הסיבות לנזקים בשיער נובעות ממחלות חיצוניות ששונות והם נובעים מהשפעות מכניות וכימיות בלתי נכונות.

פתרון לנשירת שיער

סובלים מתופעת נשירת שיער וכן שיער דליל? אתם לא לבד! התופעה מתרחשת אצל מרבית הגברים כבר מגילאים צעירים ואצל נשים בתקופה של לאחר לידה או שינויים הורמונליים. היום ניתן להשיב את הביטחון העצמי בקלות באמצעות מגוון דרכים להתמודדות עם נשירת שיער. כל מה שרציתם לדעת על נשירת שיער נמצא פה עבורכם-תופעות, דרכי טיפול, דרכי מניעה ועוד.

תרופות סבתא לנשירת שיער לאחר לידה

בזמן ההיריון הגוף של היולדת מלא אסטרוגן שמסייע לה להיראות במיטבה עם צמיחת שיער יפה ומוגברת. אולם לאחר הלידה הרמות ההורמונליות בגוף משתנות בבת אחת, והנשירה מתחילה להיראות בצורה מאוד לא אסתטית. תרופות הסבתא הבאות נועדו לנסות ולהצליח לשקם חלק מהמצב של השיער מלפני הלידה. זה עשוי להיות מוצלח כבר במהלך השנה הראשונה שלאחר הלידה.​

נשירת שיער - שאלות ותשובות

נשירת שיער - כל השאלות הנפוצות שמעסיקים אתכם בתחות נשירת השיער. ריכזנו עבורכם את השאלות שהכי מעסיקות אותכם בתחום הזה.

שיתוף עם חברים בלחיצת כפתור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
ריביירה שיער

ריביירה שיער

כל המאמרים »
ריביירה - פתרון לשיער דליל

התחברות