משלוח אקספרס בקנייה מעל 250 ש"ח -

Official-Logo-Riviera-F-w

1-700-55-22-44

בלוג נשירת שיער

שיער דליל ונושר

תופעת נשירת שיער ושיער דליל הינה בעיה נפוצה המתרחשת בקרב הרבה אנשים. כל מה שרציתם לדעת על נשירת שיער נמצא פה עבורכם – תופעות, דרכי טיפול, דרכי מניעה ועוד.

שיער דליל הפתרון ריביירה
נשירת שיער

הפתרון המושלם לנשירת שיער

סובלים מתופעת נשירת שיער ויש לכם שיער דליל? אתם לא לבד! התופעה מתרחשת אצל מרבית הגברים כבר מגילאים צעירים ואצל נשים בתקופה של לאחר לידה או שינויים הורמונליים. היום ניתן להשיב את הביטחון העצמי בקלות באמצעות מגוון דרכים להתמודדות עם נשירת שיער. כל מה שרציתם לדעת על נשירת שיער נמצא פה עבורכם-תופעות, דרכי טיפול, דרכי מניעה ועוד.

תרופות סבתא לנשירת שיער
נשירת שיער

תרופות סבתא לנשירת שיער אחרי לידה

לאחר הלידה הרמות ההורמונליות בגוף משתנות בבת אחת, והנשירה מתחילה להיראות בצורה מאוד לא אסתטית.
תרופות הסבתא הבאות נועדו לנסות ולהצליח לשקם חלק מהמצב של השיער מלפני הלידה.
זה עשוי להיות מוצלח כבר במהלך השנה הראשונה שלאחר הלידה.​

שאלות תשובות נשירת שיער
נשירת שיער

נשירת שיער – שאלות תשובות

נשירת שיער – כל השאלות הנפוצות שמעסיקים אתכם בתחות נשירת השיער. ריכזנו עבורכם את השאלות שהכי מעסיקות אותכם בתחום הזה.

סיבות לנשירת שיער
נשירת שיער

הסיבות לנשירת שיער

נשירת שיער עלולה להיגרם מלחצים, מתחים וחרדות. חשוב לדעת שכדאי להתיחס לאיזון הנפש מכיוון שלנפש יש גורם מכריע על קצב נשירת השיער. ברגעי לחץ ועומס נפשי מלימודים, עבודה מרובה, מבחנים ומחשבות מרובות ללא שינה מאבד הגוף ויטמינים. בעיקר ויטמין B החשוב ביותר לשמירה על השיער. חשוב מאוד לצרוך מזון המכיל ויטמין B.

טיפוח השיער
נשירת שיער

טיפוח השיער

מאז ומתמיד מייחסים חשיבות רבה מאוד לשיער. שיער בריא ויפה מביע נקיון, הכרה עצמית ומעניק ביטחון בחיי היום יום. כשמדברים על טיפוח השיער מדברים על טיפול שאינו חד פעמי בעזרת תכשירי שיער טיפוליים.

הסיבות לנשירת שיער
נשירת שיער

נשירת שיער לאחר לידה לנשים

נשירת שיער לנשים לאחר לידה יכולה להופיע מיד לאחר הלידה ואפילו כמה חודשים אחר כך.הנשירה מתאפיינת כתוצאה מהחלשות של סיב השיער, זהו דבר לגיטימי שקורה לאחר לידה לתקופה ממושכת. נשירת השיער מתרחשת כאשר הגוף נכנס לסטרס שלאחר הלידה וכתוצאה מכך הגוף מאבד מינירלים וסיבים. הגוף זקוק להם בעיקר לאחר לידה, לכן חשוב לאכול אוכל מזין ואף לצרוך ויטמינים.

התחברות

עכשיו אפשר להתחבר גם עם...