משלוח אקספרס בקנייה מעל 250 ש"ח -

Official-Logo-Riviera-F-w

1-700-55-22-44

אלופציה אראטה ודרכי הטיפול הטובות ביותר כיום

אנשים רבים מתהלכים בינינו עם סוד כואב שלא תמיד הם יכולים להסתירו – מחלת אלופציה אראטה. מחלה זו גורמת לנשירת שיער וקרחות באיזורים רבים בגוף. כאשר היא מופיעה על הראש ובפנים היא עשויה לגרום לנזקים אסתטיים חמורים מאוד. התהליך יכול לקרות מיידית בגלל טראומה כלשהי, וכמו כן יכול להיגרם תוך כדי תקופת זמן כשהיא מתחילה בצורה התקרחות הדרגתית.

אלופציה אראטה מופיעה בכל חלקי הגוף או רק במקום אחד, ויש כמה וכמה סוגים של המחלה. כשהיא מופיעה בקרקפת היא גורמת למראה של טלאים וקרחות לא סימטריות. המחלה קורית לכל אחד בכל גיל, גם גברים וגם נשים, גם ילדים וגם מבוגרים, וזהי הבעיה. היא פוגעת בדימוי העצמי ובביטחון העצי ואצל ילדים וצעירים היא פוגעת גם באיכות החיים בגלל הפגיעה בחיי החברה שלהם. 

אבחון בעית נשירת שיער

סוגים ותופעות שנגרמות מהמחלה

כאמור, המחלה מופיעה בצורת התקרחות מקומית על הראש או בשיער הגוף, ויכולה להתפתח מנקודה אחת לכל האזור או הגוף. יש כאלה שסובלים ממנה בכמה מקומות בגוף, יש כאלה שרק באזור ספציפי אחד כמו הזקן או שיער הקרקפת, יש כאלה שאצלם המצב חומר עד כדי כך שהשיער נושר בכך הגוף, כולל גבות וריסים ואפילו מקומות מוצנעים. המחלה נחשבת לבעיה של מערכת החיסון שתוקפת את עצמה, ופוגעת בזקיקי השיער. כמו רוב המחלות האוטו אימוניות לא יודעים בדיוק מה גורם לכך מלבד תורשה, ויש אנשי מקצוע שטוענים שהגורם להתפרצות הוא נפשי, בעיקר טראומה או משבר מתמשך כלשהו.

אבחון בעיה רפואית לטיפול בשיער דליל

טיפול והתייחסות למחלה

את המחלה מאבחנים כמובן על ידי בדיקת הקרחות בגוף, ושלילת בעיות נוספות בבדיקות דם מקיפות. מכיוון שזוהי מחלת עור יש לגשת לרופא עור שבודק את כל הגוף וסימפטומים נוספים, כמו מצב השיער שבקרבת מקום ואם הוא נותר שלם או נשבר. המחלה נחשבת לזמנית בדרך כלל ועוברת מעצמה ברוב המקרים, אבל גורמת סבל נפשי רב לאנשים. לכן יש לטפל בה לפחות למקרה של חזרה. נהוג לטפל בעזרת קרמים, ומכיוון שהיא תוקפת את מערכת החיסון גם בעזרת סטרואידים שרושם הרופא. יש גם תרופות שמזרזות את צמיחת השיער שעובדות אצל חלק מהאנשים בשילוב גורמים אחרים ולכן אפשר לנסות אותן.

מעבה שיער, ממלא שיער

ספריי ריביירה הוא פתרון ייחודי ואידיאלי לסובלים מאלופציה אראטה

ספריי ריביירה הינו פטנט ייחודי ועולמי,אשר פותח במעבדות המתקדמות באירופה. הספריי מורכב מחומרים אורגנים אשר מכילים סיבים בוני שיער. הסיבים מעבים וממלאים את השיערה עד לכדי רמה של פי 3 מעובי השיער המקורי. ספריי ריביירה מושלם בעבור בעלי קרחות קטנות בראש בכך שהוא נצמד לאיזורים בהם יש שיער ובכך הוא משתלב עם השיער הקיים, מעלים את הדלילות ומעניק עובי, ברק ומלאות לשיער. לבירורים נוספים חייגו אלינו 1-700-55-22-44.

שיתוף עם חברים בלחיצת כפתור

ריביירה שיער

ריביירה שיער

כל המאמרים »

התחברות

עכשיו אפשר להתחבר גם עם...

רוצה ₪30 הנחה?

מצטרפים לעדכונים שלנו
ומקבלים ₪30 הנחה לקנייה הראשונה

הרשמה מהירה והקופון אצלך במייל!

*הקופון תקף ללקוחות חדשים בלבד וניתן למימוש בקנייה הראשונה בלבד.