נשירת שיער-ספריי ריביירה

 
 1-700-55-22-44 
 
על נשירת שיער
נשירת שיער עלולה להיגרם מלחצים, מתחים וחרדות. חשוב לדעת שכדאי להתיחס לאיזון הנפש מכיוון שלנפש יש גורם מכריע על קצב נשירת השיער.
ברגעי לחץ ועומס נפשי מלימודים, עבודה מרובה, מבחנים ומחשבות מרובות ללא שינה מאבד הגוף ויטמינים. בעיקר ויטמין B החשוב ביותר לשמירה על השיער. חשוב מאוד לצרוך מזון המכיל ויטמין B.
מה שחשוב מאוד בעבודתנו כבעלי מקצוע וכמומחים לבעיות שיער הוא לאבחן את הבעיה, למצוא את הפתרון הרצוי ולבנות תוכנית טיפולים מתאימה לבעייה הקיימת.
אם במקביל לטיפול יצליח הרופא לפתור את הבעיות הפנימיות (כגון: לחצים, מתחים וחרדות) אזי הטיפול החיצוני ישתפר משמעותית ותהליך התחדשות השיער יזורז.
בדף זה ריכזנו עבורך מספר מאמרים בתחום

*כמו כן לשאלות ותשובות נפוצות בנושא נשירת השיער לחץ כאן

מאמרים

 נשירת שיער לנשים לאחר לידה
 הסיבות לנשירת שיער
 טיפוח השיער
 מילוי שיער - צמיחת שיער
 הפתרון המושלם לנשירת שיער
 נשירת שיער - שאלות תשובות
מוצרים פופולריים
מבצע! ממלא שיער + מקפיא + מברשת
ערכה המעניקה מראה שיער מלא עבה ויציב לאורך זמן.
 הזמן עכשיו
Riviera Scalp Treatment & Volume Shampoo
הערכה המושלמת לטיפול ושיקום השיער הדליל שלך
 הזמן עכשיו
ממלא שיער
לקבלת מראה שיער מלא שופע ועבה.
 הזמן עכשיו
הסיבות לנשירת שיער
נשירת שיער עלולה להיגרם מלחצים, מתחים וחרדות. חשוב לדעת שכדאי להתיחס לאיזון הנפש מכיוון שלנפש יש גורם מכריע על קצב נשירת השיער. ברגעי לחץ ועומס נפשי מלימודים, עבודה מרובה, מבחנים ומחשבות מרובות ללא שינה מאבד הגוף ויטמינים. בעיקר ויטמין B החשוב ביותר לשמירה על השיער. חשוב מאוד לצרוך מזון המכיל ויטמין B.

נשירת שיער לנשים לאחר לידה
נשירת שיער לנשים לאחר לידה יכולה להופיע מיד לאחר הלידה ואפילו כמה חודשים אחר כך. הנשירה מתאפיינת כתוצאה מהחלשות של סיב השיער, זהו דבר לגיטימי שקורה לאחר לידה לתקופה ממושכת. נשירת השיער מתרחשת כאשר הגוף נכנס לסטרס שלאחר הלידה וכתוצאה מכך הגוף מאבד מינירלים וסיבים שלהם הגוף זקוק בעיקר לאחר לידה, לכן חשוב לאכול אוכל מזין ואף לצרוך ויטמינים.
צמיחת שיער
השיער הוא מעין המשך ונספח לעור ועקב כך, בגלל מבנהו הוא תלוי בנתונים גנטיים ובגורמים סביבתייים. גורמים כגון תורשתיות, גיל, מצב גופני ואקלים קובעים את צבעו, יציבותו וצמיחתו. בתקופה שבין החודש העוברי השני עד לחמישי נוצרים כל הפטמות (פפילות), כלומר, התהוות השיער. מתאי העור (האפידרמוס) הבסיסיים המתחלקים בצורה שהזכרנו קודם לכן מתהווה זיז קרומי הגדל כלפי מטה לתוך עור הגלד (דרמיס) ושמתוכו מתפתח נרתיק השיער. שיערות העובר רכים כמשי ואינם מכילים פגימנטים. בין החודש ה-7 ל-8 של ההריון נוצרת התחלפות שיער בראש התינוק והשיער המופיע על ראשו נקרא שיער "וולוס" (Vellus) שהוא דק מאוד, רך ועדין ללא פיגמנטים. 
טיפוח שיער
מאז ומתמיד מייחסים האנשים חשיבות רבה מאוד לשיער. שיער בריא ויפה מביע נקיון, הכרה עצמית ומעניק ביטחון בחיי היום יום, פגמים בולטים במבנה השיער עלולים להראות כבעיה רצינית. כשמדברים היום על טיפוח השיער, אין פירוש הדבר טיפול בשיער פעם בשנה בחומר כלשהו, אלא מדברים על טיפול הגיוני בדרך כלל, לא חד פעמי בעזרת תכשירי שיער שנבנו במיוחד לטיפולי שיער. רק ממוחה לשיערות בעל ידע מתאים מסוגל להעריך נכון את בעיות השיער השונות ולציין כהלכה את אפשרויות הטיפול. הסיבות לנזקים בשיער נובעות ממחלות חיצוניות ששונות והם נובעים מהשפעות מכניות וכימיות בלתי נכונות.

 

© כל הזכויות שמורות Riviera Hair System
לפרטים והזמנות:  1-700-55-22-44
2018