הפתרון המושלם לנשירת שיער

 
 1-700-55-22-44 
 
הפתרון המושלם לנשירת שיער


מכתבי תודה

 
סובלים מתופעת נשירת שיער וכן שיער דליל? אתם לא לבד! התופעה מתרחשת אצל מרבית הגברים כבר מגילאים צעירים. היום ניתן להשיב את הביטחון העצמי בקלות באמצעות מגוון דרכים להתמודדות עם נשירת שיער. כל מה שרציתם  לדעת על נשירת שיער נמצא פה עבורכם-תופעות, דרכי טיפול, דרכי מניעה ועוד.

קצת על תופעת נשירת שיער:

תופעת נשירת שיער אינה תלויה בנו אך עם זאת נוכל להשפיע עליה ולהביא למניעתה באופן יחסי. תופעת נשירת שיער מתרחשת לרוב אצל גברים במגוון רחב של גילאים אך עם זאת ניתן למצוא גם נשים מבוגרות הסובלות מן התופעה.מדוע למעשה נגרמת נשירת שיער?
תופעת נשירת השיער תלויה ברוב המקרים בגנים אשר ירשנו מהורינו כך שאם אבינו או סבינו הינו קירח ישנם סיכויים רבים שגם אנחנו נסבול מן התופעה. ישנם סוגים שונים של התקרחות ואצל כל אדם היא מאובחנת ובאה לידי ביטוי באופן שונה- ישנן קרחות בקדמת הראש, מאחורי הראש וכן בדיוק בקודקוד הראש. תופעת נשירת שיער באה לידי ביטוי בנשירה של קבוצות שיער לעיתים דחופות ואי צמיחתן מחדש. אט אט השיער הופך להיות שיער דליל, דק שאינו צומח באזורים בו נשר. 
אם הנך סובל/ת מקרחות קטנות כתוצאה ממחלת אלופציה אראטה לחצו כאן
 

האם ניתן להתמודד עם תופעת שיער דליל וכן נשירת שיער?

בעבר הרחוק לא היה ניתן לטפל בתופעת נשירת שיער בעקבות טכנולוגיה לא מפותחת ומחסור בשיטות ואמצעים. עם התפתחות הטכנולוגיה הטיפול בתופעת שיער דליל וכן נשירת שיער צבר תאוצה והיום הוא נפוץ ביותר בקרב כל העולם. כיצד ניתן להתמודד עם תופעת נשירת שיער?
  • תרופות וכדורים- לכל אלו אשר התחילו להבין כי השיער נושר ונהיה דליל יש אפשרות לעכב את ההתקרחות באמצעות כדורים המחזקים את שורש השערה.
  • השתלת שיער- רבים מאיתנו הסובלים מתופעת נשירת שיער וכן שיער דליל פונים לטיפול השתלת שיער. הטיפול בתופעת נשירת השיער באמצעות השתלת שיער הינו טיפול לא קל. חשוב לדעת כי למרות היתרון הגדול שיש בהשתלת שיער, יש גם חסרונות מסוימים לשיטה כאשר העיקרי בניהם הוא היווצרות של צלקות קטנות וסימנים בחלק האחורי של הראש. תופעה זו נוצרת עקב לקיחת שורשי שיער מהחלק האחורי של הראש והשתלתם בחלק הקדמי. חסרון  נוסף של השיטה הוא הופעת חורים קטנים הניתנים לפתרון אך ורק אם שיער הלקוח צפוף במיוחד.
 

דרך יעילה נוספת להתמודדות עם נשירת שיער:

אם אינכם  מעוניינים לבצע השתלות שיער עקב מורכבות התהליך יש פתרון מצוין לבעלי שיער דליל ולהתמודדות עם תופעת נשירת שיער-ספריי ריביירה.הספריי מיטיב עם שורש השיער, מחזק אותה וכך מונע את היווצרות הקרחות. ספריי זה ניתן ללקוחות באישור משרד הבריאות וידוע כחומר יעיל ביותר למניעת נשירת שיער. יתרונות הספריי:


קל ונוח לשימוש עצמי
מתאים הן לנשים והן לגברים
ללא תופעות לוואי
מעצים את כמות השיער בין רגע
יורד בקלות לאחר חפיפה
מתאים לכל פעילות ספורטיבית ואינו מגביל
מסופק ב 11 גוונים שונים

לספריי ריביירה קיימים יתרונות רבים נוספים ולכן הוא הכדאי ביותר לטיפול בתופעת נשירת השיער וכן שיער דליל. אם גם אתם רוצים שיער עבה בין רגע ולמנוע את היווצרותם של הקרחות הבאות- תוכלו לרכוש את ספריי ריביירה וליהנות. הספרי נוח לשימוש ומתאים לכל אחד. ביעילותו מצליח לעבות את סיב שורש השיער תוך 30 שניות בלבד. אם גם אתם רוצים להשיב את השיער לגופכם ולהחזיר את הביטחון העצמי כדאי לנסות את ספריי ריביירה. הספריי מציע לכם תוצאות נראות לעין תוך כמה רגעים וכל זה במחירים אטרקטיביים במיוחד. צרו קשר עוד היום עם אתר ריביירה לקבלת פרטים נוספים על הספרי ולא תתאכזבו!

 
באישור משרד הבריאות  100% הצלחה! באישור האיחוד האירופי  14 יום - החזר כספי מובטח* משלוחים לכל חלקי הארץ
100% הצלחה! 14 יום - החזר כספי מובטח
                                  

© כל הזכויות שמורות Riviera Hair System
לפרטים והזמנות:  1-700-55-22-44
2018