ריביירה שיער - פתרון לשיער דליל והתקרחות לגברים ונשים - איך לטפל בשיער דליל

 
 1-700-55-22-44 
 

איך לטפל בשיער דליל?

שיער דליל הוא מצב, פשוטו כמשמעו, בו שיער הראש הופך להיות דליל יותר כתוצאה מנשירה מוגברת של שיער. האדם הממוצע משיר כ-50 שערות ביום באופן נורמלי, ובמקומן צומחות שערות חדשות, כך שבסך הכל השיער שומר על רמת הצפיפות הטבעית והבריאה שלו.

סיבות שונות לנשירת שיער
אנשים החווים בעיות של נשירת שיער, משירים כמות גדולה יותר של שערות מדי יום, ובהתאם לגורם לנשירה המוגברת, שערות אלה עשויות גם שלא לצמוח מחדש עד קבלת טיפול, או לצמוח במינון נמוך יותר מהנשירה מה שיוצר את מראה השיער הדליל. נשירת השיער המוגברת עלולה להיגרם מסיבות גנטיות, מחלות עור, בעיות הורמונליות וכדומה, והטיפול בכל אחד מן המקרים צריך להיות מותאם לגורם הרלוונטי.
טיפול ברמה האישית
טיפול בשיער דליל הוא בעיקרו טיפול שצריך האדם הסובל מהמצב לבצע בינו ובין עצמו, ובנוסף לכך, לעבור אבחון מקצועי על מנת לאבחן את הגורם לנשירה המוגברת, ובהתאם לכך להעניק את הפתרון המתאים. ככלל, במצב של שיער דליל ישנם מספר הרגלים שאתם רוצים לסגל לעצמכם:
חפיפת השיער עם שמפו המיועד לשיער דליל, ומכיל כמות פחותה של חומרים כימיים שעלולים לגרום נזק לשיער
• המנעות מסירוק אגרסיבי של השיער, והברשת השיער בצורה מאוד עדינה והדרגתית באמצעות מברשת המיועדת לשיער דליל
• המנעות משימוש במייבש שיער ומתכשירים אחרים המיועדים לאסתטיקה של השיער
• כדי לשמור על האסתטיקה של השיער עד כמה שניתן, כדאי לעבור לתספורת קצוצה המאפשרת הסוואה מקסימלית של המצב, וזאת לעומת שיער אסוף שחושף קרחות קטנות החושפות את עור הקרקפת.
• את חפיפת השיער כדאי שלא לבצע לפני השינה, שכן במהלך השינה השיער נצמד אל הראש ומאבד מהנפח שלו, מה שמקשה על הסוואת הקרקפת
אבחון הגורם לנשירת השיער המוגברת
במישור הרפואי, יש לעבור אבחון מקצועי למציאת הגורם לשיער הדליל. גורם זה יכול להיות מחלת עור כמו פטריה, פסוריאזיס, סבוריאה וכדומה, וכל אחת מאלה עלולה לגרום לנשירת שיער והפיכת שיער הראש לשיער דליל. במקרים אלה, אך ורק טיפול במחלת העור יאפשר צמיחה מחודשת של השיער וחזרתו לנפח הטבעי שלו. לפני שאתם פונים לערוץ הטיפולי שנראה לכם, כדאי שתגיעו לרופא מומחה שיבחן את המקרה ויאבחן את הסיבה לשיער הדליל, שכן שם הכל מתחיל, ושם גם נקבע אופן הטיפול המיטבי.

טיפול ברמה האסתטית
במידה ומדובר בבעיה גנטית, כיום לא קיים טיפול רפואי שיכול לספק מענה מתאים, אך בהחלט ניתן לפנות לערוץ של טיפולים אסתטיים ובהם התאמת פאה, השתלת שיער ועוד מגוון המצאות ופטנטים, שבהחלט יכולים להיות הפתרון המתאים ביותר עבור אנשים שונים הסובלים מהבעיה של שיער דליל.
טיפול ברמה הרפואית
כמו כן, ניתן למצוא כיום תכשירים ייעודיים, שיעילותם הוכחה במידה מסויימת גם עבור מקרים של שיער דליל מסיבות גנטיות, ומיועדים להצמחה מחודשת של זקיקי שיער, גם אם במידה מאוד מוגבלת. יחד עם זאת, חשוב לזכור שתכשירים אלה הם תכשירים טיפוליים ולא מרפאים, כך שעל מנת ליהנות מהתוצאות שלהם, יהיה עליכם לעשות בהם שימוש קבוע ועקבי לאורך כל חייכם.


תזונה, מתח נפשי ובעיות הורמונליות
ישנם מקרים מסויימים בהם נשירת השיער המוגברת, נגרמת כתוצאה מתגובה אלרגית לשינויים בטמפרטורה, למזונות מסויימים וכדומה. גם לחץ נפשי יכול להיות גורם לנשירת שיער, ולכן חשוב להבין את גורם הנשירה, ולפחות לשלול את האפשרות שמדובר בגורם גנטי. אם הגורם הוא אינו גנטי, יש לכם את האפשרות לטפל בו על ידי שינוי התזונה, כניסה למוד רגוע יותר בחייכם וקבלת טיפול רפואי מתאים.
ספריי ריביירה
ספריי ריביירה הוא פתרון מושלם לבעית שיער דליל


ספריי ריביירה הינו פטנט ייחודי ועולמי,אשר פותח במעבדות המתקדמות באירופה. הספריי מורכב מחומרים אורגנים אשר מכילים סיבים בוני שיער. הסיבים מעבים וממלאים את השיערה עד לכדי רמה של פי 3 מעובי השיער המקורי. ספריי ריביירה מושלם בעבור תספורות לשיער דליל דק בכך שהוא מעלים את הדלילות ומעניק עובי, ברק ומלאות לשיער.
לבירורים נוספים חייגו אלינו 1-700-55-22-44.מוצרים פופולריים
מבצע! ממלא שיער + מקפיא + מברשת
ערכה המעניקה מראה שיער מלא עבה ויציב לאורך זמן.
 הזמן עכשיו
Riviera Scalp Treatment & Volume Shampoo
הערכה המושלמת לטיפול ושיקום השיער הדליל שלך
 הזמן עכשיו
ממלא שיער
לקבלת מראה שיער מלא שופע ועבה.
 הזמן עכשיו

© כל הזכויות שמורות Riviera Hair System
לפרטים והזמנות:  1-700-55-22-44
2018